|  Restaurace v ČR  |
jobs.Hunger.cz

Nabídky práce Březová nad Svitavou

Co Vás zajímá v Březová nad Svitavou vyberte
Lokalita vyberte

Nabídky práce - Březová nad Svitavou

Volná místa v gastronomii v lokalitě Březová nad Svitavou. Pokud jste číšník, servírka, kuchař(kuchařka) nebo provozní restaurace a hledáte práci, určitě byste tyto nabídky práce neměli vynechat.

počet klientů celkem1
1...
Vybrat si můžete z těchto 1 inzerátů

Číšník/sevírka
Březová nad Svitavou

Kategorie: nabídky práce
Pracoviště: Březová nad Svitavou, Lázeňská 284
Firma: Calvini s.r.o.

Pracovní náplň: Obsluha hostu v restauraci Brigáda, dohoda o provedení práce Pracovní doba: Po-čt: 15:00 - 22:00 Pá-so: 15:00 - 00:00 Ne: 15:00-21:00 Požadujeme: Minimálně 1rok praxe v oboru případně vyučení. Zodpovědnost, příjemné vystupování Nabízíme: Příjemné prostředí rodinné restaurace u lesa, slušný a vstřícný přístup...

Telefon: +420 776 689 509
E-mail: pohodabrezova@seznam.cz

Strana č.1 z 1
1...

Nahoru